+3°

+3°

Запорізький «Мотор» програв угорському «Вешпрему»

03.03.2020, 16:55

У гандбольній Лізі чемпіонів відбувся заключний тур групового етапу змагань. Запорізький “Мотор” приймав на рідній арені угорський “Вешпрем”. Результат матчу не мав жодного значення, адже наш візаві вже забезпечив собі 2-у сходинку, в той час, як “соколИ” розпрощалися з шансами на вихід до плей-офф. Однак цікавість у цій грі таки була. Адже це був перший бій із новим керманичем…
У 49-річного Гінсараса СавУінасва був контракт із фінським “Рійхімякі Кокс”. Втім керівництво “Мотора” після провалу у Лізі чемпіонів викупило контракт іноземного тренера, щоб мати шанси у боротьбі за трофей СЕХА-Ліги. У розташування клубу іноземний фахівець прибув всього за два дні до цієї зустрічі.

Важко не помітити активність литовця на тренерському помості. На фоні своїх попередників імпульсивний Гінтарас виглядав вкрай напруженим.

Гінтарас Савукінас після кожного моменту проводив бесіди з гравцями, які отримали трохи відпочинку: давав настанови Матеушу Кусу та Стевану Вуйовичу, хвалив Олексія Ганчева, який не раз “розписувався” у воротах гостей з Угорщини.

Втім результативність Ганчева на пару із Пуховським була меншою, ніж у гостей. “Вешпрем” встановив перевагу +6, а згодом і +9. Щоб хоч трохи збити атакувальний настрій угорців, новий керманич “Мотора” взяв тайм-аут.

Але пауза не принесла бажаних результатів. Хоч у “моторівців” і були шанси закинути, але м’яч просто не йшов у ворота. Тож гості втримали перевагу у дев’ять м’ячів до кінця першого тайму -- 17:8.

У другому таймі помітних змін теж не відбулося. “Вешпрем” продовжував наступати, а запоріжці помітно опустили руки.

Під завісу матчу “моторівці” помітно втомилися. Втім Захар Денисов напередодні святкування свого 30-го дня народження бігав, як новенький. Капітан відзначився 5-ма м’ячами у ворота угорців. Але цього було замало. У підсумку “Вешпрем” здолав запорізьку команду -- 32:22.

На жаль, для місцевих уболівальників та самих гравців дива не сталося. “Мотор” залишає цьогорічну Лігу чемпіонів із чотирма очками. Проте помститися Європейським грандам запоріжці можуть у межах СЕХА-Ліги. Вже 7-го березня в 1/8 фіналу наші хлопці зіграють на виїзді проти білоруської гандбольної команди імені Мєшкова.