+3°

+3°

Запорізький “Мотор” провів гру з німецьким “Килем”

05.11.2019, 18:27

Зіграно матчі шостого туру гандбольної Ліги чемпіонів. Цей етап змагань був особливим для запорізьких уболівальників. Адже їхні улюбленці приймали лідера турнірної таблиці – німецький “Киль”. Поєдинок апріорі не міг залишили публіку байдужою.

Зустріч
Мотора з німецьким Килем була сутичкою між характером і класом. На вольові якості ставку робили запоріжці. Німці ж постали досвідченим грандом, чий рівень не піддається сумнівам. Гості очікувано домінували, хоча спротив соколи чинили солідний. На перерву відпустили візаві лише з різницею у 2 очки – 13:15.

За
10 хвилин другого тайму Киль збільшив перевагу до 5-ти очок. Пізніше моторівцям вдалося скоротити відставання. Однак двохвилинне видалення Станіслава Жукова не найкраще позначилося на господарях. Вони знову розтратили здобуте. Тепер німці відірвалися на 6 балів. Але і це був далеко не кінець. За 4 хвилини до фінальної сирени підопічні Миколи Степанця наблизилися до опонента впритул – 25:26. Неймовірну гру демонстрував голкіпер українського клубу – Геннадій Комок. Втім зрівняти рахунок та перервати переможний ланцюжок німецької команди соколам не судилося. Натомість гості дотиснули енергію, народжену для польоту – 30:27.

“Киль” продовжує очолювати турнірну таблицю. “Соколи” ж посідають наразі останню сходинку. Наступний матч “Мотор” зіграє 10 листопада. Вдома наші гандболісти прийматимуть французький “Монпельє”. Початок о 18:00.