+3°

+3°

Запорізький «Мотор» у Лізі чемпіонів поступився ГК імені Мєшкова

11.02.2020, 21:52

Після десяти надважких турів гандбольної Ліги чемпіонів у запорізького “Мотора” залишалися шанси на вихід до плей-офф. Для цього “соколам” треба було перегравати білоруський ГК імені “Мєшкова”, котрий мав аналогічні до наших чотири бали.

З перших секунд уболівальники “погнали” “Мотор” уперед. Рахунок відкрив Борис Пуховський. Згодом відзначився і новачок “соколів” -- Олексій Ганчев. Віктор Кірєєв тримав ворота на замку, що дозволило запоріжцям деякий час фіксувати відрив у 2-3 м’ячі. Але далі на нас чекали неприємності в особі Олександра Шкуринського. Саме він уперше вивів гостей уперед. Гравець ГК «Мотор» Айденас Малашинскас каже, білоруська команда знайшла свою гру в атаці.

Ближче до середини тайму “Мотор” мав шанс знову заволодіти ініціативою. Пряму червону отримав один із лідерів гостей Нікіта Вайлупов, поціливши м’ячем під час семиметрового прямо у голову нашого Віктора Кірєєва. До кінця тайму Віктора замінив Геннадій Комок. Втім господарі не використали цей шанс. За рахунок меншої кількості помилок у захисті та більшій реалізації в атаці гості мінімально виграли перший відрізок -- 17:18.

У другому таймі “Мотор” не використав чимало моментів, за що і був покараний. Перевага в один м’яч швидко переросла у +3. Значними зусиллями Ганчев та Денисов за чотирнадцять хвилин до фінальної сирени змогли вирівняти рахунок -- 22:22. Але не пройшло і двох хвилин, як відрив білорусів був вже чотири м’ячі. Наш візаві поклав усі сили, аби не тільки втримати перевагу, але й на останок відзначитися у воротах запоріжців -- 33:36.

Головний тренер Брестського ГК ім. Мєшкова Рауль Алонсо говорить, його команда пам’ятала про те, як непросто далася перемога в Бресті, тому дуже серйозно готувалися до цієї зустрічі. Всі розуміли, що для «Мотора» ця гра не менш важлива, ніж для білоруського клубу, і що останньому буде дуже складно переграти суперника. Але тренер задоволений підсумком матчу і перемогою своєї команди. Далі вона буде боротися за вихід з групи.

Другу половину європейського сезону запорізький “Мотор” починає без бажаних очок. Команда Ростислава Ланевича займає заключну, восьму сходинку в турнірній таблиці групи “Б”. В. о. головного тренера ГК «Мотор» Ростислав Ланевич зазначає, настрій на гру к команди був, гравці прагнули перемоги, але був не їх день – не впоралися із своїми задачами у захисті, тож належить зробити висновки і в матчах, що залишилися, показати себе з кращого боку.

Показати себе у “Мотора” буде можливість вже 15 лютого на виїзді проти македонського “Вардара”. 20 лютого запоріжці прийматимуть польський клуб “Віве Кельце”.