+3°

+3°

Запорізький “Мотор” зіграв черговий матч у рамках Seha-Liga

31.10.2019, 18:16

Запорізький гандбольний клуб Мотор зіграв четвертий матч у рамках SEHALIGA. У Палаці спорту Юність підопічні Миколи Степанця приймали словацький клуб Татран”. На поєдинок наш колектив вийшов у якості лідера групи, маючи три поспіль перемоги.

Словацький
Тартан був першим, із ким зустрівся Мотор у поточній СЕГА-Лізі. Тоді, у першому турі, гору взяв запорізький клуб. Природним бажанням підопічних Славка Голужа був реванш. У першому таймі наш опонент не дозволяв соколамзначно відірватися в рахунку. Та все одно на перерву в якості лідера пішли таки господарі. 13:10 на користь українського гранда за підсумком першої половини гри.

Через певні нюанси на паркеті команді дійсно не вистачало певної свіжості. Відчувалася втома. Після матчу це підтвердив і керманич Мотора”. Та водночас наставник відзначив бойові якості, котрі проявили підопічні. Саме завдяки характеру господарі таки довели гру до переможного кінця.

Підсумковий рахунок матчу – 29:23, на користь “моторівців”. Тепер на підопічних Миколи Степанця чекає надскладний домашній поєдинок у Лізі чемпіонів з німецьким “Кілем”. Колектив із однойменного міста наразі є лідером групи, в той час як “Мотор” – аутсайдер. Очна зустріч запланована на 3 листопада. Початок о 18:00 у Палаці спорту “Юність”.