circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький музикант зіграє з оркестром військово-повітряних сил США в Європі

26.04.2021, 18:11

text
Поділитися:

Гра на трубі у Богдана Войтенко – обов’язковий пункт у щоденному розкладі. Готується до участі у фестивалі “Сонячні кларнети”. Музикою хлопець займається з 9-ти років. Хоч інструмент обрав і непростий, завдяки наполегливості, зміг його опанувати.

Зараз в якості слухача — ось ця чотирилапа домашня улюблениця. Вона ні на крок не відходить від господаря. А ще по-особливому реагує на звуки. В тому, що хлопець займається музикою, є і її заслуга.

Труба принесла йому удачу – Богдану випав шанс зіграти з оркестром військово-повітряних сил США в Європі. Такий досвід, каже хлопець, є унікальним.

Музиканти оркестру військово-повітряних сил США в Європі — спеціальні гості українського музичного конкурсу кларнетів і саксофонів. Цьогоріч USAFE Band презентував програму освітніх ініціатив для підтримки молодих виконавців в умовах пандемії. Тож в українців з’явилася можливість отримати досвід спільного виступу з американськими музикантами. А також об’єднати таланти для створення єдиного інструментального твору.

Кожна подія в рамках фестивалю — це онлайн-зустрічі з американськими джазовими майстрами. Концерт-класи оркестру військово-повітряних сил США в Європі на онлайн-майданчику об’єднають класичний репертуар, джазове звучання та вільну імпровізацію. Підсумком освітньої програми стане Юнік енд Юнайтед проджект. Всі юні учасники концерт-класів надішлють пасажі на кларнеті або саксофоні для створення єдиного музичного твору. Прем’єра відбудеться 7-го травня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: