circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький обласний бюджет зменшиться на 50%

27.11.2019, 10:35

text
Поділитися:

Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров під час брифінгу презентував проект бюджету Запорізької області на 2020 рік відбулась під час брифінгу в облдержадміністрації. Проєкт підготовлено облдержадміністрацією і 19 листопада подано на розгляд до обласної ради.

− Загальний обсяг видатків бюджету на 2020 рік складає 4 мільярди 843 мільйони гривень. У порівнянні з минулим роком обсяг бюджету зменшився на 50%. Це пов’язано з тим, що виплати пільг і субсидій передано до Міністерства соціальної політики. Також медична субвенція передбачена лише на перший квартал. У проєкті бюджету забезпечено виплату заробітної плати працівникам бюджетних закладів згідно з чинним законодавством, а також видатки на енергоносії та поточне утримання, − повідомив Іван Федоров.

За словами посадовця, у проєкті передбачено видатки на соціальні програми, такі як оздоровлення дітей, підтримка учасників АТО та інших пільгових категорій населення в обсязі 95,9 мільйона гривень, що на 23% більше, ніж у 2019 році.

− Особливістю бюджету 2020 року є те, що ми до початку року затверджуємо не лише видатки на утримання закладів, а й бюджет розвитку в обсязі 1 мільярд 256 мільйонів гривень. У тому числі 71,2 мільйона гривень – на капітальні ремонти та оновлення матеріальної бази закладів та 109,9 мільйона гривень – на будівництво та реконструкцію соціально важливих об’єктів, включених до програми будівництва. Раніше ці витрати затверджувалися лише на початку року, що затримувало фінансування будівництва важливих об’єктів. Нині на розгляд депутатів обласної ради бюджет подається завчасно. Затвердження видатків у грудні 2019 року дозволить нам, починаючи з січня 2020, провести всі тендерні процедури і почати виконання робіт на об’єктах з настанням сприятливих погодних умов — вже у березні-квітні 2020 року. Ми нарешті відійдемо від практики довгобудів і приділимо увагу об’єктам, де будівництво вже розпочато, чи новим об’єктам за умови, що вони будуть завершені до кінця 2020 року. Наше завдання – не просто освоїти кошти, а передати об’єкти у користування людям, − зазначив Іван Федоров.

Окрему увагу було приділено реконструкції та будівництву об’єктів, спрямованих на забезпечення населення питною водою, на що у бюджеті розвитку передбачено 63,8 мільйона гривень. Крім цього, збільшено фінансування на ремонт доріг за рахунок субвенції з держбюджету у розмірі 899,2 мільйона гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: