circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький політехнічний центр профтехосвіти отримає нове обладнання

09.07.2020, 16:31

text
Поділитися:

Кабінет спецтехнології машиністів крана металургійного виробництва облаштують ось у цій аудиторії. Тут учні опановуватимуть теорію. Ноутбуки будуть на кожній парті. Також з’являться інтерактивна дошка та мультимедійний проектор. А ще в аудиторії встановлять пристрій для навчальних тренувань. Поки що тренажер можна побачити лише на фото. Але вже незабаром учні зможуть ним користуватися.

Ось тут розташований полігон машиністів крану. Облаштована справжня кабіна. Вона відповідає всім вимогам безпечної роботи на підприємстві. Тут майбутні крановики відпрацьовують практичні навички.

У цьому закладі готують фахівців для металургійної галузі. Для поліпшення матеріально-технічної бази необхідні центри інноваційних технологій. У закладі вже є кілька. А тепер з’явиться ще один. Усе завдяки перемозі у всеукраїнському конкурсі, який влаштувало профільне Міністерство. Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти став першим у номінації “машиніст крану металургійного виробництва — слюсар ремонтник”.

Загальна вартість створення навчально-практичного центру інноваційних технологій металургійного виробництва 1 мільйон 738 тисяч гривень. 70 % цих коштів має надійти за рахунок державної субвенції. Решту обіцяє надати місто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: