circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький протитуберкульозний диспансер отримав сучасні рентгенівські касети

29.08.2019, 09:59

text
Поділитися:

Проявочну машину CARESTREAM HEALTH (KODAK) MEDICAL X-RAY PROCESSOR 102 з комплектом рентгенівських касет для автоматичної обробки рентгенівської плівки було презентовано у диспансерному відділенні КУ «Запорізький обласний протитуберкульозний клінічний диспансер» ЗОР. Апарат придбано в рамках реалізації благодійним фондом «Хелпус» грантового проєкту, підтриманого Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку. Це є прикладом вдалого завершення співробітництва між благодійним фондом «Хелпус», Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (офіс Дніпро) та Запорізьким обласним протитуберкульозним диспансером.

За повідомленням організаторів заходу, завдяки придбаному обладнанню буде скорочено час проявлення плівки, що у свою чергу зменшить час контакту бацилярних хворих на туберкульоз. Сучасна техніка також дозволить підвищити якість рентгенівських знімків та покращити діагностику захворювання. Крім цього, надалі щомісяця заощаджуватимуться бюджетні кошти. Насамперед це відбудеться за рахунок скорочення витрат на водопостачання, електроенергію та витратні матеріали для проявлення плівки, що сприятиме оптимізації споживання природних ресурсів.

До сьогодні у рентгенівському кабінеті диспансерного відділення проявлення рентгенівської плівки здійснювалося на обладнанні 1970 року випуску. Баки для проявлення рентгенівської плівки вже давно морально застаріли та технічно не відповідали сучасним вимогам. Крім цього, проявлення плівки здійснювалось ручним методом, також був відсутній контроль подання води, розчинів та порушено температурний режим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: