circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький титано-магнієвий комбінат святкує 84-річчя

21.12.2019, 10:41

text
Поділитися:

20 грудня у ТОВ «Запорізькому титано-магнієвому комбінаті» відбулися урочистості з нагоди 84-ліття створення підприємства. Привітав колектив з цією визначною датою заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов.

Запорізький титано-магнієвий комбінат – єдине в Україні та Європі підприємство з виробництва титану губчастого – металу XXI століття, металу високих технологій. З метою підвищення ефективності виробництва на комбінаті постійно проводяться роботи з модернізації та технічного переозброєння виробництва, удосконалення технології, підвищення якості продукції, інтенсифікації виробництва губчастого титану та підвищення частки його вищих сортів.

– Від імені обласної державної адміністрації прийміть щирі вітання з 84-ю річницею від дня заснування Запорізького титано-магнієвого комбінату. Сьогодні «ЗТМК» можна впевнено назвати однією з важливих складових соціально-економічного потенціалу Запорізької області і України в цілому. Комбінат має довгу й багату історію, наповнену багатьма подіями та іменами, знаменними датами, успіхами, досягненнями і звичайними робочими днями. Підприємству є чим пишатися, але, безумовно, найбільше його багатство – це трудовий колектив, який своєю цілеспрямованістю, професійністю і наполегливістю успішно вирішує складні питання сьогодення та забезпечує майбутнє підприємства, примножуючи його славні традиції. У день свята хочу висловити величезну подяку співробітникам підприємства за щоденну працю та відданість своїй справі. Щиро бажаємо «ЗТМК» стабільності, постійного зростання показників, позитивного вирішення питань і безлічі прибуткових контрактів. Прийміть побажання міцного здоров’я на довгі роки, щастя і благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, – зазначив у привітанні Андрій Антонов.

Посадовець вручив обласні нагороди ветеранам та кращим працівникам підприємства. Так, грамотою Запорізької обласної державної адміністрації відзначено інженера з охорони праці 1 категорії цеху № 2 ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» Аллу Чалу; подякою Запорізької обласної державної адміністрації нагороджено печового цеху № 7 Сергія Качалка та слюсаря аварійно-відновлювальних робіт ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» Сергія Паська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: