circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький вчитель вийшов до фіналу світової премії

20.03.2020, 09:28

text
Поділитися:

За інформацією Департаменту освіти та науки облдержадміністрації, відтепер Олександр Жук – офіційно один з кращих вчителів світу. Сьогодні вночі стало відомо, що він виявився найкращим з-поміж 36 тисяч учасників та потрапив в ТОП-50 світової премії Global Teacher Prize. Наступним етапом конкурсу стане відбір найкращої десятки, переможець отримає мільйон доларів.

Олександр Жук – проактивний 29-річний учитель інформатики запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Джерело», який став найкращим вчителем України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine 2018.

Він потрапив у ТОП-30 молодших за 30 від «Київ Пост 2018», а указом Президента йому присвоєно звання «Заслужений вчитель України». Він вивчив жестову мову, щоб спілкуватися з учнями, і навіть співає з ними пісні жестовою мовою.

Global Teacher Prize — це щорічна премія кращому вчителю світу. Заснована фундатором арабської освітньої корпорації GEMS, мільярдером Санні Варкі у 2014 році, вручається з 2015 року. Неофіційна назва — «Нобелівська премія для вчителів».

Кошти для премії надає освітній фонд Varkey GEMS Foundation (Дубай). Перше висування кандидатів розпочалося у березні 2014 року в рамках форуму з питань глобальної освіти та кваліфікації Global Education and Skills Forum у Дубаї. Процес голосування і підрахунку голосів контролює аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers.

Нагорода вручається за видатний внесок у професію вчителя. Вона є символом того, що діяльність вчителів є важливою, і вони заслуговують на визнання і нагороди.

Переможця обирає спеціально створений комітет з видатних вчителів, освітніх експертів, журналістів, розробників, учених і підприємців. Премія вручається у березні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: