circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізький волонтер отримав нагороду від Кабміну

02.08.2019, 10:32

text
Поділитися:

Відзнака за добре серце. Запорізький волонтер Юрій Вдовцов отримав нагороду від Кабміну за свою багаторічну діяльність. Він один із двадцяти молодих українців, кого відзначили цього року. Запоріжець отримав премію та медаль. Юрій Вдовцов займається волонтерством майже 10 років. Чоловік каже: його життя кардинально змінилось після відвідування школи-інтернату. Тоді він вирішив створити волонтерську групу.

Зараз разом з Юрієм у групі працюють 60 волонтерів. Чоловік розповідає – щотижня спільно зі своєю командою відвідує запорізькі дитячі будинки, реабілітаційні центри та школи-інтернати. Для дітей влаштовують концерти, майстер-класи, ігри та квести. Запрошують на заходи і відомих українських артистів. Волонтер зазначає: головне в їхній роботі – це приділити дітям увагу та дарувати турботу. Юрій зізнається, що мріє, аби діти з дитбудинків досягли чогось в житті. Для цього в Запоріжжі організовує традиційні фестивалі “Гармонія краси” та “Гармонія серця”.

Взимку минулого року Юрій подав заявку на премію. Хоча, як каже сам, спочатку навіть не думав цього робити. Бо вважає, що працює не заради премій, а заради дитячих посмішок. Але колеги переконали волонтера, що він вартий цієї відзнаки. Запорізький волонтер зазначає: такі премії надихають на подальшу плідну працю. Наразі Юрій планує організувати шостий фестиваль “Гармонії краси”. Він відбудеться на початку грудня. Волонтер каже, цьогорік на одній сцені виступлять діти разом із запорізькими артистами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: