circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким аграріям нагадують вимоги протипожежної безпеки

19.07.2021, 10:39

text
Поділитися:

Пора жнив – особливо пожежонебезпечний період. Загрозу становлять як спекотна погода та хлібозбиральні агрегати, так і, на жаль, людська недбалість. В цей напружений час найменша необережність у поводженні з вогнем поряд із хлібними масивами, кинутий недопалок, іскра від сільгоспмашини, випалювання стерні тощо можуть стати причиною пожежі.

Тому, 16 липня фахівці Запорізького районного управління ГУ ДСНС України завітали до ТОВ «Агрофірма «Матвіївка», що розташоване в селі Матвіївка Запорізького району та поспілкувались з керівником та працівниками щодо дотримання правил пожежної безпеки під час жнивної кампанії.

Хліборобам нагадали про необхідність встановлення біля хлібних масивів знаків про заборону паління й використання відкритого вогню. Наголосили на тому, що хлібні поля мають бути оборані захисною смугою щонайменше 4 м завширшки; збиральна техніка повинна мати відрегульовані всі системи, а також справні іскрогасники та первинні засоби пожежогасіння. Рятувальники наголосили, що усі працівники, зайняті на збиранні врожаю, зобов’язані пройти інструктаж з пожежної безпеки.

Рятувальники роздали співрозмовникам листівки із тематичним матеріалом та звернулися до них із проханням бути вкрай обережними з вогнем і пожежонебезпечними предметами під час такої відповідальної пори, як жнива. Дотримання правил пожежної безпеки збереже хлібні поля – наше багатство, убезпечить від біди людські життя та техніку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: