circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким аграріям пропонують пільгові житлові кредити

29.01.2021, 11:27

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської відбулася онлайн-нарада з питань реалізації бюджетної програми «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла».

У нараді взяли участь в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку Андрій Поляков та т.в.о. директора Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Анатолій Казанцев.

Учасники онлайн-наради обговорили питання виконання плану повернення кредитів, наданих з державного бюджету індивідуальним сільським забудовникам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла.

Реалізацію бюджетної програми «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» в області здійснює КУ «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Запорізької обласної ради.

У обласного фонду теж є прострочені зобов’язання перед державним бюджетом у сумі 540,5 тис. грн по неповернутим кредитам за раніше укладеними угодами.

Фондом постійно проводиться системна робота по забезпеченню своєчасного і повного повернення кредитів.

За період реалізації програми, починаючи з 1998 року, з сільськими мешканцями укладено 11122 кредитних договори на загальну суму 161922,7 тис. грн.

Програма продовжує діяти, для її реалізації у 2021 році передбачено 5200 тис. грн, у тому числі 2000 тис. грн – з державного бюджету; 3200 тис. грн – з обласного бюджету.

За ці кошти заплановано орієнтовно провести реконструкцію (добудову) 18 житлових будинків, придбати 11 житлових будинків та надати підтримку для розвитку 2 особистих селянських господарств.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: