circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким боржникам за воду відключають каналізацію

15.01.2020, 13:07

text
Поділитися:

Протягом тижня, з 10 по 16 січня, служба реалізації № 2 комунального підприємства «Водоканал» у Комунарському та Олександрівському районах проводить роботу з призупинення надання послуг водовідведення користувачам, які заборгували за послуги водопостачання та водовідведення. На сьогоднішній день загальна сума заборгованості користувачів, яких відключать від послуги – 461,4 тисячі гривень. Робота проводиться за адресами 95 особових рахунків.

Чергове відключення з встановленням заглушки було проведене сьогодні, 15 січня, у Комунарському районі за адресою вул. Автозаводська, 6. Всього у будинку 123 квартири, з яких 13 – мають заборгованість за надані послуги у розмірі 80 тисяч гривень. Для 11 квартир призупинення водовідведення проводилось вперше, у 2 інших – послуга вже була відключена, тож комунальники лише перевірили наявність раніше встановлених заглушок.

Під час проведення вказаних робіт КП «Водоканал» спирається на норми Закону України «Про житлово-комунальні послуги», відповідно до яких виконавець має право зупинити надання послуг користувачу у випадку несплати заборгованості протягом 30 днів з моменту отримання ним попередження.

– Ми проводимо регулярну роботу з боржниками, пропонуючи їм сплатити заборгованість добровільно, укласти договори на відтерміновані виплати. Втім не всі користувачі після роз’яснень і попереджень йдуть нам назустріч. Надаючи свої послуги, ми розраховуємо на їх своєчасну оплату, адже саме ці кошти йдуть на утримання підприємства і забезпечують його успішну роботу, – розповіла начальниця дільниці реалізації №2 КП «Водоканал» Лілія Дєчкова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: