circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким чорнобильцям видають оновлені посвідчення

20.09.2019, 13:11

text
Поділитися:

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації продовжує роботу з підготовки та видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категорія громадян. У її рамках відбулося чергове засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.

Наразі підготовлено ще 97 посвідчень учасникам ліквідації ядерних аварій ІІ і ІІІ категорій, особам з інвалідністю з числа потерпілих від Чорнобильської катастрофи та учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до І категорії, у тому числі і посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ІІ категорії, якому вперше встановлено такий статус.

На підставі рішення комісії та первинних документів, які зберігаються в архіві Департаменту, протягом найближчого часу посвідчення будуть видані через управління соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації) громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших ядерних аварій.

Нагадаємо, на минулому засіданні комісії розглянуто 156 заяв з особовими справами громадян, віднесених до учасників ліквідації ядерних аварій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: