circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким дитбудинкам сімейного типу надають бюджетну допомогу

10.04.2020, 09:13

text
Поділитися:

Як повідомляє служба (управління) у справах дітей Запорізької міськради, в квітні сплачено 83 тисяч гривень, які спрямовані на підтримку дитячих будинків сімейного типу. А саме: 50 тисяч гривень отримав новостворений дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 10 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також 10 тисяч гривень отримала родина, яка поповнилась – взяла на виховання ще двох дітей, позбавлених батьківського піклування. Ці кошти необхідні для термінового забезпечення дітей одягом, взуттям, приладдям для навчання, розвитку та адаптації дітей у родині.

Також шість дитячих будинків сімейного типу, які функціонують у Запоріжжі, отримали щомісячну адресну допомогу в розмірі від 3 тис. грн до 5 тис. грн в залежності від кількості дітей-сиріт, які виховуються в сім’ях.

Загалом з початку року 160,5 тисяч гривень було спрямовано на підтримку дитячих будинків сімейного типу в рамках програми. Реалізація заходів продовжується. На травень також планується підтримка прийомних сімей, сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які цього року закінчують 11-й клас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: