circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким фермерам виплачують компенсації за молодняк

19.09.2019, 11:25

text
Поділитися:

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань підтримки галузі тваринництва Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. Її учасники обговорили питання нарахування та виплати бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб.

У поточному році за отриманням часткової компенсації звернулися 7656 осіб на загальну суму понад 20 млн грн, з яких на сьогодні виплачено 14,7 млн грн. Найбільше звернень надійшло від селян Приазовського, Приморського, Веселівського, Мелітопольського, Бердянського, Оріхівського, Чернігівського та Розівського районів.

— Розмір часткової компенсації фізичним особам з кожним роком збільшується. Виплата дотацій не тільки покращує життєвий рівень сільського населення, а й стимулює збільшення виробництва тваринницької продукції, — зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Андрій Поляков.

Наразі Департамент продовжує тісно співпрацювати з органами місцевого самоврядування, які приймають документи від фізичних осіб для нарахування коштів.
Загальний обсяг дотації складає 2 500 гривень на одну голову молодняка.

Спеціальну бюджетну дотацію надають фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого молодняка великої рогатої худоби. Кошти нараховують на молодняк віком до 13 місяців, який народився у господарствах фізичних осіб або був набутий шляхом переміщення від інших власників.
Дотацію надають за кожні чотири місяці утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у таких розмірах:

від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;
від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;
від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.
Кошти за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надають у такому ж обсязі, але рахуючи від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку.
Для отримання дотації потрібно подати за місцеперебуванням господарства до відповідної ради (сільської, селищної, міської або ради ОТГ) копії таких документів:
паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку;
паспорта громадянина України;
довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: