circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким культурним діячам вручать регіональні премії

24.10.2019, 11:20

text
Поділитися:

Відбулося засідання експертної ради з присудження обласних премій за досягнення в розвитку культури Запорізького краю під головуванням директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислава Мороко.

На засіданні були визначені лауреати обласних премій за досягнення в розвитку культури Запорізького краю в чотирьох номінаціях: «За досягнення в розвитку бібліотечної справи» до Всеукраїнського дня бібліотек, «За досягнення в галузі музичного мистецтва» до Міжнародного дня музики, «За досягнення в розвитку культурно-дозвіллєвої сфери та народної творчості» до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва; «За досягнення в розвитку кінематографії» до Дня українського кіно.

Як зазначив директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, цього року кількість номінантів була великою. Найпопулярнішою стала номінація «За досягнення в розвитку культурно-дозвіллєвої сфери та народної творчості», на яку висунуто 22 претенденти. Тож членам експертної ради було нелегко обрати найкращих серед достойних працівників, які все життя й сили віддають справі культури.

Лауреати обласних премій за досягнення в розвитку культури Запорізького краю отримають дипломи та премії у розмірі 3100 грн. Нагородження відбудеться під час святкування Дня працівників культури і аматорів народного мистецтва, яке заплановано на 7 листопада в Запорізькому академічному обласному театрі юного глядача.

У номінації «За досягнення в розвитку бібліотечної справи» переможцями стали:

бібліотекар Семенівської бібліотеки-філії № 17 Мелітопольської районної бібліотечної системи КЗ «РЦК» Ірина Пльохова
в.о. директора Запорізької обласної бібліотеки для дітей «Юний читач» Лариса Данилова
завідувачка Кушугумської селищної бібліотеки № 1 КЗ «Районний центр культури і дозвілля» Наталія Самохвалова
директор Якимівської централізованої бібліотечної системи Вікторія Солтис
провідний бібліотекар відділу документів іноземними мовами Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки Інна Павленко
директор централізованої бібліотечної системи м. Токмак Марина Таран
Переможці у номінації «За досягнення в галузі музичного мистецтва»:

викладач духових інструментів Мелітопольського училища культури Віталій Шитіков
викладачка Запорізької дитячої музичної школи № 2 Наталія Балабан
викладачка, концертмейстерка Запорізької дитячої музичної школи № 1 Ольга Місєвич
викладачка вищої категорії, викладачка-методистка Запорізького музичного училища ім. П.І. Майбороди Наталія Крупій
член Національної всеукраїнської музичної спілки Тетяна Шнайдер
артистка-солістка (вокаліст), провідна майстриня сцени КЗ «Запорізька обласна філармонія» Юлія Кір’янова
У номінації «За досягнення в розвитку культурно-дозвіллєвої сфери та народної творчості» переможцями обрано:

керівницю народного фольклорного болгарського колективу «Бановски звънчета» Банівського сільського будинку культури (Приморський район) Ларису Мордвінову
керівницю народного аматорського фольклорного ансамблю «Веснянка» Данилоіванівського сільського будинку культури Мелітопольського району Тетяну Сергєєву
викладачку хореографічних дисциплін Мелітопольського училища культури Людмилу Черкес
директорку Преображенського інформаційно-просвітницького центру культури і дозвілля Лідію Мельник
керівницю народного фольклорного колективу «Богатиряни» КУ «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Марію Пономаренко
директора міського палацу культури «Сучасник» Енергодарської міської ради Володимира Фалілєєва
начальницю відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради Олену Качур
керівника народного ансамблю української пісні та музики «Чумацький шлях» палацу культури «Титан» Євгена Жаворонкова
директорку палацу культури с. Запоріжжя Токмацького району Валентину Махуру
директора Полтавського сільського будинку культури Полтавської сільської ради Гуляйпільського району, керівника дитячого хорового колективу «Санжарики», вокального ансамблю «Імпульс», театрального гуртка «Махновці» Івана Крупія
майстра, голову Запорізького обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України (художня обробка металу) Сергія Москаленка
майстриню, членкиню Національної спілки майстрів народного мистецтва України (художня кераміка) Ларису Жолудь
У номінації «За досягнення в розвитку кінематографії» перемогу здобула головна адміністраторка кіноконцертного залу ім. О. Довженка Світлана Коврига.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: