circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким лікарням передали 200 кисневих концентраторів

16.01.2021, 09:28

text
Поділитися:

У Запорізькій обласній інфекційній клінічній лікарні отримали останню партію мобільних кисневих концентраторів для забезпечення медзакладів, де лікують хворих на COVID-19.

Нова партія апаратів обсягом у 200 одиниць поповнила мобільний кисневий парк Запорізької області. Обладнання придбано коштом державної субвенції.

Кисневі концентратори будуть розподілено та відвезено до лікарень, тож користуватися новим обладнанням лікарі зможуть вже сьогодні.

В Обласній інфекційній лікарні залишається 20 кисневих концентраторів, іншим запорізьким лікарням буде передано 136 апаратів, Бердянську – 30, Оріхівському району – 6 та лікарням Веселівського району – 8 концентраторів.

– У Запорізькій області 21 лікарня першої хвилі безпосередньо надають допомогу хворим на COVID-19. У нас є позитивна динаміка щодо зменшення кількості хворих, яким необхідна госпіталізація. Мобільний кисневий парк дозволяє перерозподіляти кисневі концентратори між медичними закладами у разі потреби чи загострення ситуації на території. Водночас, продовжується системна робота щодо стаціонарного забезпечення лікарень киснем, щоб лікарні мали високу потужність для боротьби з захворюваністю. Запорізька область готова протистояти хворобі та реагувати на можливі ускладнення епідситуації. В регіоні налагоджена система тестування, ми маємо високу потужність лабораторії, у якій проводиться близько двох тисяч досліджень на добу. За потреби кількість тестувань буде збільшено до 3 тисяч, – відзначив радник голови облдержадміністрації Олексій Кулініч.

Як відзначила заступник голови облдержадміністрації Олена Теряєва, обласна влада підтримує громади, щоб вони мали змогу надавати необхідну медичну допомогу своїм мешканцям. Якщо на початку листопада кисневі ліжка були забезпечені киснем на 43%, то сьогодні цей показник сягає 88%. Для обласної влади в період карантину основним питанням залишається життя та здоровя мешканців громади. Нове обладнання допоможе громадам достойно подолати наслідки інфекції.

Головний лікар Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні Володимир Шинкаренко повідомив, що наявні кисневі концентратори повністю закривають потреби медичного закладу у лікуванні хворих на COVID. Лікарня повністю забезпечена медичним киснем. У лікарні знаходиться близько 60 пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19.

Нагадаємо, голова облдержадміністрації Олександр Старух наголосив, що через прогнози щодо зростання захворюваності необхідно, щоб лікарні були на 100% забезпечені киснем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: