circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким ліквідаторам аварії на ЧАЕС видадуть оновлені посвідчення

19.08.2019, 09:57

text
Поділитися:

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категорія громадян» продовжує роботу щодо заміни посвідчень.

У її рамках відбулося чергове засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.

Учасники засідання розглянули 156 заяв з особовими справами громадян, віднесених до учасників ліквідації ядерних аварій третьої категорії, осіб з інвалідністю з числа потерпілих від Чорнобильської катастрофи та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до першої категорії.

На підставі рішення комісії та первинних документів, які зберігаються в архіві Департаменту, протягом найближчого часу посвідчення будуть оформлені та видаватимуться через управління соціального захисту населення за місцем проживання (реєстрації) потерпілим від Чорнобильської катастрофи першої категорії та учасникам ліквідації ядерних аварій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: