circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким матерям-героїням вручили президентські відзнаки

19.12.2019, 12:16

text
Поділитися:

Лави жінок, яким присвоєно вищу форму відзначення громадян за вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім’ї, материнства і дитинства, самовіддане виховання та навчання дітей – почесне званням «Мати-героїня», поповнилися.

Сьогодні в облдержадміністрації відбулося урочисте нагородження 14 жінок. Орден «Мати-героїня» їм вручив голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

– Мені приємно привітати вас із присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» у такий день – День Святого Миколая, який був покровителем усіх дітей. Я сам батько трьох дітей і розумію, наскільки важливо вкладати у розвиток дитини ще з самого малечку. Діти – це наше майбутнє. Чого ми їх навчимо, які цінності закладемо в голови, таким і буде результат. Я дуже пишаюся, що в кожному куточку нашої області є такі самовіддані жінки, які власним досвідом демонструють суспільству, що велика і дружня родина – це запорука процвітаючої нації. Бажаю вам та вашим родинам миру, міцного здоров’я та всього найкращого, – привітав матерів-героїнь Віталій Туринок.

Так, Указом Президента України «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного, гармонійного розвитку звання України «Мати-героїня» присвоєно 14 багатодітним матерям із Запорізької області, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Загалом у цьому році 847 українських жінок України відзначено почесним звання «Мати-героїня».

У Запорізькій області почесне звання присвоєно: матері п’ятьох дітей Наталії Білик; матері п’ятьох дітей Тетяні Бобир з с. Новогригорівка Гуляйпільського району; матері п’ятьох дітей Оксані Долговенко з м. Мелітополь; матері шістьох дітей Вікторії Дужак з м. Токмак; матері сімох дітей Ірині Кайді з м. Бердянськ; матері п’ятьох дітей Ларисі Кущ з м. Пологи; матері п’ятьох дітей Вікторії Логвиненко з м. Запоріжжя; матері вісьмох дітей Анні Маркіній з м. Запоріжжя; матері п’ятьох дітей Тетяні Мищенко з с. Залізничне Гуляйпільського району; матері шістьох дітей Юлії Пісецькій з м. Запоріжжя; матері п’ятьох дітей Людмилі Хархардіній з м. Запоріжжя; матері сімох дітей Людмилі Чумак з м. Мелітополь; матері п’ятьох дітей Марині Шевчук з с. Новоселівка Пологівського району та матері п’ятьох дітей Ользі Шеховцовій з м. Запоріжжя.

Усім жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», відповідно до Закону України «Про державні нагороди України» виплачується винагорода в десятикратному розмірі прожиткового мінімуму року, в якому жінці присвоєно почесне звання. Зокрема, у 2019 році ця сума становить 19 210 грн.

Загалом у нашій області почесне звання «Мати-героїня» було присвоєно 1593 жінкам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: