circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким медикам передають засоби індивідуального захисту

02.04.2020, 13:55

text
Поділитися:

Міські лікарні Запоріжжя почали отримувати додаткові засоби індивідуального захисту для медиків, дезінфекції, придбані за кошти бюджету міста. Перша партія зі 100 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту, близько двох тисяч літрів антисептика та до трьохсот кілограмів дезінфікуючих засобів для поверхонь вже прибула. Наступного тижня місто отримає ще. Про це міський голова Володимир Буряк написав сьогодні на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

На минулій сесії міської ради було прийнято рішення про виділення 100 мільйонів гривень на забезпечення запорізьких лікарень для заходів по боротьбі з розповсюдженням корона вірусу. Ці кошти призначені для закупівлі засобів індивідуального захисту для медиків, антисептиків, засобів дезінфекції, додаткового медичного обладнання.

Один з важливих напрямків – закупівля додаткових засобів індивідуального захисту для медичних працівників. Медики лікарень міста забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції на 2-3 тижні, однак в сучасних умовах необхідний додатковий запас. З сьогоднішнього дня лікарні почали їх отримувати. Про це міський голова Володимир Буряк повідомив на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук»:

– Відсьогодні лікарні починають отримувати додаткові запаси, які були придбані за рахунок перерозподілених на останній сесії коштів міського бюджету.

– Перша партія зі 100 тисяч одиниць ЗІЗ, близько двох тисяч літрів антисептика та до трьохсот кілограмів дезінфікуючих засобів для поверхонь вже прибула, наступного тижня отримаємо ще.

– Ми замовили та очікуємо поставок масок і респіраторів, які зараз в дефіциті, через що на ринку багато неякісного товару, непридатного для використання в медзакладах. Отримаємо й витратні матеріали та лікарські препарати для відділень реанімації.

– У запорізьких лікарнях є 63 сучасні апарати штучної вентиляції легень. Ще 25 апаратів та моніторів пацієнта вже замовлено й найближчим часом вони надійдуть у Запоріжжя. Крім того, ми передали 4 апарати ШВЛ у обласну інфекційну лікарню.

– Частину лікарень переведено в спецрежим, адже за наказом міністерства охорони здоров’я на час карантину припинено планову госпіталізацію. Разом з тим, певні лікарні перепрофільовано для підготовки під прийом заражених вірусом, якщо буде необхідно. Медичні заклади первинної ж ланки, поліклініки в усіх районах продовжують свою роботу – допомога надається як при особистому зверненні пацієнта, так і в разі виклику бригади з надання невідкладної допомоги. В цілодобовому режимі продовжують працювати травматологічні пункти. Ургентних хворих приймають основні лікарні міста. Ургентна стоматологічна допомога надається в стоматологічних поліклініках № 1, 2 та 3.

Закликаю запоріжців залишатися вдома! Бережіть себе та будьте здорові!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: