circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким медикам виплатили надбавки за боротьбу з коронавірусом

21.05.2020, 11:24

text
Поділитися:

Усі працівники медичних закладів міста, які були задіяні в боротьбі з коронавірусом у березні, отримали надбавки в розмірі 300% з міського бюджету, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. На це було спрямовано 1,1 млн. грн.

Мер міста пояснив: «Кожен медичний заклад Запоріжжя за підписом головних лікарів надав заявки на фінансування, та за моїм дорученням вони були повністю профінансовані.

Обіцяні кошти з державного бюджету й досі не надійшли. Нехай це залишиться на совісті відповідальних осіб.

Також і досі не вирішено питання з реформуванням медичних закладів другої ланки. Керівництво країни дало негативну оцінку реформі та заявило, що будуть внесені корективи. Але віз і нині там.

Сьогодні лікарні не лише Запоріжжя, а й інших міст України, потребують додаткового фінансування. Адже коштів, які виділяє Національна служба здоров’я, недостатньо навіть на покриття зарплат, що вже й казати про якісь підвищення окладів для медиків, повне фінансування вартості медичних послуг чи оновлення матеріально-технічної бази. Треба якомога швидше вирішувати це проблемне питання, щоб до осені наші медзаклади не стали банкрутами.

Я не з тих людей, хто критикує, та нічого не пропонує. Ми направили цілу низку пропозицій щодо покращення становища, але не отримали жодної підтримки. Запоріжжя, впевнений, що й інші міста, готові до співпраці з центральною владою. Ми маємо об’єднати зусилля задля вирішення цих нагальних проблем, які несуть згубні наслідки як для лікарень та їхніх працівників, так і для людей, які потребують медичної допомоги».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: