circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким музикантам вручать премії імені Паторжинського

18.09.2019, 10:55

text
Поділитися:

За повідомленням Департаменту, премія заснована в рамках Програми розвитку культури Запорізької області на 2018-2022 роки з метою виявлення кращих зразків вітчизняного музичного мистецтва, підвищення професійної майстерності артистів, музикантів, композиторів, стимулювання залучення до професійної діяльності молодих талановитих авторів і виконавців, підвищення престижу і авторитету музичної галузі Запорізького краю.

Премія встановлена в таких номінаціях: за видатні досягнення у створенні музичного проєкту; за видатні досягнення у професійному виконавському мистецтві; за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості. Для переможців у кожній із номінацій установлюється премія в розмірі 15000 грн.

Положення про премію за досягнення в галузі музичного мистецтва імені Івана Паторжинського затверджено розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації. Згідно з Положенням претендентами на премію можуть бути громадяни, яким виповнилося 18 років та які проживають і зареєстровані в Запорізькій області, а також внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані в органах соціального захисту населення Запорізької області.

Матеріали на здобуття премії подаються до 12 листопада закладами та установами культури і мистецтва, навчальними закладами, обласними організаціями та обласними відділеннями національних творчих спілок України, громадськими організаціями у сфері культури, які можуть представити на здобуття премій не більше двох претендентів у відповідній номінації. Засідання експертної ради з визначення переможців відбудеться до 19 листопада.

Основними критеріями оцінки творчості претендентів на отримання премії є: значний внесок у розвиток та популяризацію музичного мистецтва; високий професійний рівень, творча індивідуальність; значні досягнення у міжнародних та всеукраїнських престижних конкурсах, фестивалях. Переможці визначаються експертною радою, склад якої затверджено розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Церемонія вручення премії відбудеться наприкінці листопада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: