circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким пасічникам надали дотації на розвиток бджолосімей

29.12.2020, 13:30

text
Поділитися:

Бюджетна дотація надається фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні бджолосім’ї. Запорізькі пасічники у 2020 році активно користувалися можливостями державної програми підтримки сільгосптоваровиробників.

Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, спеціальну бюджетну дотацію отримали 1115 осіб на загальну суму понад 10,5 млн гривень. Найбільше звернень на отримання дотації надійшло від пасічників Пологівського, Приморського, Бердянського, Токмацького, Приазовського, Оріхівського, Мелітопольського, Розівського та Вільнянського районів.

Державна дотація за наявні бджолосім’ї не тільки сприяє підняттю життєвого рівня населення області, а й позитивно впливає на збільшення виробництва меду в регіоні, – зазначив в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку Андрій Поляков.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації продовжує тісно співпрацювати з органами місцевого самоврядування, які здійснюють роботу по прийому документів від фізичних та юридичних осіб для нарахування спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї.

Власникам бджолосімей, як фізичним особам, фізичним особам-підприємцям так і юридичним особам надавалась на безповоротній основі державна підтримка за наявні у поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становив 60,0 тис. гривень одному отримувачу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: