circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким підприємцям роз’яснили правила участі у грантових проектах та конкурсах

10.06.2021, 08:46

text
Поділитися:

У Запоріжжі відбувся бізнес-форум з залученням представників міжнародних донорських організацій. Організаторами заходу стали Запорізька міська рада та Запорізька торгово-промислова палата. Головна мета – ознайомлення підприємців з актуальними програмами та проєктами міжнародних донорських організацій, які працюють для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні; з умовами, вимогами і правилами участі в конкурсних відборах претендентів на отримання грантів та допомога у підготовці та поданні аплікаційних форм/заявок.

Бізнес-форум відбувся у форматі онлайн-зустрічі, до якої безкоштовно міг долучитися кожен підприємець, представник малого та середнього бізнесу. В ході події обговорювали існуючі інструменти підтримки і розвитку підприємництва.

Спікерами на форумі виступили провідні економісти, маркетологи, бізнесмени та галузеві спеціалісти, серед яких – представники міської влади, проєкту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», керівництво ЗТПП. Разом з підприємцями вони обговорювали процес розробки бізнес-планів, алгоритм виходу на європейський ринок, розглянули 16 програм з міжнародної співпраці, серед яких бізнес-стажування та грантові проєкти.

– У Запоріжжі є великий потенціал, що криється в розвитку малих та середніх виробничих підприємств, є чималий ринок збуту, є можливість переробки сільгосппродукції. Щоб розвивати цей багатопрофільний потенціал, ми постійно співпрацюємо з різноманітними інвестиційними фондами та організаціями – як всеукраїнськими, так і міжнародними, обмінюємося інформацією та досвідом. Завдяки цьому у підприємців є можливість залучати більше інвестиційних коштів для своїх проєктів, отримувати додаткову бізнес-підтримку та досвід колег. Ми віримо, що така допомога бізнесу сприяє економічному розвитку всього Запорізького краю, – розповів заступник міського голови Запоріжжя Олександр Константинов.

У намірах організаторів – проведення ще кількох подібних бізнес-форумів впродовж поточного року, де планується залучити ще більше підприємців та інвесторів з України та з закордону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: