circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким рятувальникам передали сучасні комп’ютери та планшети

08.06.2021, 10:23

text
Поділитися:

У рамках проєкту «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні вогнеборці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області отримали технічне обладнання у вигляді 47 сучасних персональних комп’ютерів та 73 планшетів.

На цих пристроях впроваджений пілотний проєкт системи геокодування what3words. Глобальна інформатизація є однією з домінуючих тенденцій розвитку суспільства. Завдяки стрімкому збільшенню можливостей інформатизації, телекомунікаційних систем і нових інформаційних технологій, в життєдіяльності людини постійно присутні мобільні пристрої та інші гаджети. На теперішній час в деяких країнах світу службами порятунку, для встановлення місцезнаходження людей, використовують систему геокодування “what3words”. Ця система розбиває поверхню Землі на квадрати зі стороною 3 метра та кодує кожний квадрат за допомогою трьох слів. Простота та зручність користування мобільним додатком або веб-сайтом значно полегшує процес визначення місцезнаходження, особливо коли людина знаходиться на дорозі, в полі, в лісі та інших місцях, в яких відсутня географічна адреса. Однією з переваг цього додатка є те, що для його використання не потрібен мобільний інтернет. Така технологія дає ще одну можливість визначення точного місцезнаходження людини, що значно підвищує її шанси на порятунок, а також потенційно небезпечних предметів, які можуть загрожувати здоров’ю та життю населення.

Надане обладнання допоможе рятувальникам, що ліквідовують надзвичайні події, оперативно узгоджувати дії з координаційним центром, що у свою чергу сприятиме мінімізації наслідків після таких НС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: