circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким школярам пропонують висловити свій погляд на енергозбереження

29.10.2020, 09:12

text
Поділитися:

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження». Мета конкурсу: привернути увагу учнівської молоді до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії, популяризувати технічну освіту.

Конкурс пройде у два етапи:

1-й етап: реєстрація учасників та робіт до 20 грудня, рецензування робіт, підведення підсумків у січні 2021 року.

2-й етап: індивідуальна робота переможців першого туру з менторами, постерний захист робіт, нагородження переможців 17-18 лютого 2021 року.

Постерний захист – це безпосереднє спілкування учасників із членами журі у формі питань-відповідей, під час якого можна буде перевірити знання конкурсанта з теми дослідження та самостійність виконання (в режимі онлайн).

При продовженні адаптивного карантину проведення заходу планується на платформі ZOOM (посилання та код доступу буде оприлюднено додатково та надіслано на електронну скриньку учасника, вказану під час реєстрації).

Вимоги до учнівської роботи на конкурс: від 1 аркушу-презентації думки чи ідеї стосовно енергозбереження, або у текстовому форматі до 15 аркушів.

Участь у конкурсі – безкоштовна!

Для участі бажаючим необхідно пройти реєстрацію до 20 грудня 2020 року:

заповнити реєстраційну форму учасника заходу https://goo.su/2Lwi або за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeNx619slXg6M1Oe-U4uZh34J96cCUNTP-tRH1mTqD8iygRtw/viewform

відправити роботу на ел.адресу [email protected]/

Переможці конкурсу будуть нагородженні цінними призами, всі учасники отримають сувенірну продукцію. З метою популяризації учнівської наукової творчості поза конкурсною програмою буде організовано окрему онлайн-виставку проєктів, де учасники Конкурсу за бажанням презентують власні постери, відео-презентації, демонстрації та описи проєктів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: