circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізьким транспортникам роз’яснили нюанси пільгових перевезень

01.07.2020, 09:46

text
Поділитися:

На нещодавній сесії міської ради депутати проголосували про відновлення безкоштовного проїзду для запоріжців пільгових категорій. Таке рішення було прийняте в зв’язку з тим, через пандемію коронавірусу і її економічні наслідки соціально незахищені верстви населення виявилися в складному фінансовому становищі, тому відновлення пільгового проїзду для таких категорій було вкрай необхідним. Щоб уникнути скупчення людей у транспорті та на зупинках у вранішній та вечірній часи пік, безкоштовний проїзд відновили з часовими обмеженнями.

Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради повідомило підприємствам-перевізникам, що з 25 червня перевезення пасажирів в авто- та електротранспорті без обмежень у часі здійснюється за переліком категорій пасажирів, які мають право на безоплатний проїзд, окрім пенсіонерів за віком. Ця категорія містян зможе скористатись правом на безкоштовний проїзд у громадському транспорті з 10:00 до 16:00.

Згідно з вимогами Кабінету Міністрів України перевезення у громадському транспорті здійснюються лише за умови перебування в одній машині кількості пасажирів, яка не перевищує кількості місць для сидіння та виключно у засобах індивідуального захисту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: