circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запоржців запрошують на виставу-протест “Таланти і покійники”

28.05.2019, 21:35

text
Поділитися:

Мабуть, кожна людина прагне, якщо не слави, то принаймні того, щоб її здобутки цінувалися. Причому за життя. У Запорізькому театрі молоді вирішили долучити глядача до роздумів про таланти, а, точніше, про вміння розпізнавати справжній божий дар. Зробили це за допомогою комедії “Таланти і покійники” за мотивами оповідання Марка Твена. Вистава-протест – так у театрі молоді кажуть про постановку п’єси “Таланти і покійники”. Вона розповідає про тернистий шлях обдарованості.

Актор Євгеній Дзиґа виконує роль лиходія, що прагне нажитися на чужому таланті. Втім, зазначає, його герой поганий лише на перший погляд. Адже негативні герої рухають та розвивають сюжет, аби головні герої пережили ту фантастичну історію, яку побачать глядачі.

Акторці Валерії Лютинській дісталась роль героїні з характером. Її персонаж – мадам Батільд – одна із тих, хто крутиться біля людей зі світу богеми -- акторів, музикантів, художників. Каже, образ цікавий і грати його -- одне задоволення. Треба лише бути спостережливим.

Заглибленню до атмосфери того, що відбувається на підмостках, сприяють візуальні ефекти, зазначає головна художниця театру Тетяна Власенко. У підготовці обрамлення постановки відходить від прямолінійних декорацій, граючись із внутрішнім сприйняттям глядача. Старання творчого колективу запорізька публіка вже оцінила – у суботу, 25 травня, у театрі презентували прем’єру вистави за мотивами п’єси американського письменника Марка Твена. Ті, хто не встиг потрапити до зали, ще мають таку змогу. Адже показ комедії триватиме.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: