circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Заступник мера Запоріжжя Анатолій Пустоваров знаходиться в лікарні, проте готовий співпрацювати зі слідством

26.12.2017, 23:50

text
Поділитися:

Заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров наразі знаходиться в Харкові і госпіталізований в Харківську обласну клінічну лікарню. Адвокат Анатолія Пустоварова Ігор Чумаченко зазначає: заступник міського голови як і раніше налаштований співпрацювати зі слідством.

«В даний час, як я зазначав раніше, Пустоваров Анатолій Іванович перебуває в Харкові, де нами було встановлено зв’язок зі слідством, але на жаль Пустоваров отримав травму спини за звичайних побутових обставин, через яку він був госпіталізований, про що ми повідомили слідчих. Хочу зазначити, що ця прикра випадковість ні в якому разі не вплине на подальший розвиток подій. Завтра ймовірно ми отримаємо підозру, яку ми будемо оскаржувати в суді і доводити свою невинність по даному провадженню », – говорить Ігор Чумаченко.

У Анатолія Пустоварова підозрюють травму хребта. Про це повідомив лікар відділення нейрохіруг Юрій Бабалян: «Пацієнт поступив, звернувшись в приймальне відділення, в стабільному стані, зі скаргами на виражений больовий синдром. Було проведено комплексне обстеження, у вигляді рентгенографії, МРТ-дослідження, яке виявило пошкодження у нього хребта, з чим він був госпіталізований. Зараз стан у нього задовільний, він стабільний абсолютно. Прогноз щодо одужання, звичайно ж позитивний, ми йому проведемо адекватне лікування і все буде добре».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: