circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Завершено демонтаж мосту через річку Суха Балка

27.09.2018, 11:13

text
Поділитися:

На об’єкті капітального ремонту автомобільної дороги М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта завершено роботи з демонтажу існуючого мосту через р. Суха Балка.

За станом на 26.09.2018р. на замовлення Служби автомобільних доріг підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» виконано роботи з демонтажу мостового переходу.

Підрядником проведено комплекс відповідних робіт, а саме: демонтовано конструкції перильного та бар’єрного огородження існуючого мосту та на підходах до нього, залізобетонні конструкції тротуару та перехідних плит; залізобетонної плити проїзної частини; залізобетонні конструкції проміжних опор зі сторони Василівки; завершено демонтаж залізобетонних конструкцій прогонової будови існуючого мосту; підготовлено майданчики для забивання залізобетонних паль фундаментів.

На сьогодні вже тривають роботи із забивання залізобетонних паль. Загалом, згідно з проектом, передбачено забивання 96 паль під чотири опори.

Представниками Служби автомобільних доріг у Запорізькій області постійно здійснюється контроль за виконанням та якістю робіт.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що на період виконання будівельно-монтажних робіт з капітального ремонту існуючого мостового переходу через р. Суха Балка перекрито рух автотранспорту на автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 322+700-км 323+022. Організація руху автомобільного транспорту здійснюється по тимчасовому об’їзду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: