+3°

+3°

Завершилися змагання Студентської ліги України з гандболу

03.06.2019, 18:35

Фінішували змагання Студентської ліги України з гандболу. Фінал відбувся на паркеті спорткомплексу ZTR”. Там зустрілися колективи місцевого ЗНТУ та Луганського національного університету.
У відсутності переможного настрою не можна звинувачувати ані запорізький ЗНТУ, ані луганську команду. Обидва колективи з перших хвилин кинулися в бій. Наслідок цілком закономірний. До
20-ї хвилини гра йшла мяч у мяч. Потім ініціативу перехопили гандболісти в червоній формі. Їм вдалося зробити хоч і невеликий, але заділ на другу половину матчу. 19:16 – підсумок першого тайму на користь “машинки”.

Втома та обмежена ротація у повній мірі далися взнак
и під час другого тайму. ЗНТУ пішли у відрив. Досить швидко їхня перевага стала недосяжною для суперника. Кінцевий рахунок зустрічі – 30:38, перемога за червоними”. Тож, як і в Суперлізі України, – гандбольне “золото” залишається в Запоріжжі, з чим і вітаємо місто, гравців та їхніх керманичів.