+3°

+3°

Завершився 6-й тур національної першості з гандболу

26.10.2018, 16:01

Завершився шостий тур чемпіонату України з гандболу серед команд Суперліги. На цьому етапі змагань чинний срібний призер національної першості “ZTR” приймав на рідній арені ще один місцевий клуб – “ЗНТУ-ЗАБ”. Матч видався типовим дербі, котре не лишає запорізьких любителів цього виду спорту байдужими.

У матчі шостого туру національної першості в складі господарів арени “ZTR” були відсутні такі гравці як Андрій Акіменко, Роман Северин та Олександр Тільте. Зараз вони виступають за збірну на відбірковому етапі до ЄВРО-2020. “ЗНТУ” делегував у національну команду Дмитра Дорощука та Євгена Жука. Враховуючи ці обставини, наставник господарів Віталій Нат дав можливість пограти представникам другої команди “ZTR”, відомої як “Буревісник”, – Данилу Глушаку та Владиславу Залевському. Гості обмежились своїми гандболістами. Боролися гідно. На 24 хвилині першого тайму рахунок був 11:11. Але врешті-решт досвід спортсменів у синьо-білій формі взяв гору. На перерву віце-чемпіони країни пішли за перевагою в 4 м’ячі.

Рівно до 47 хвилини гості арени продовжували битися на максимумі. Втім завершальні миті поєдинку вкотре засвідчили перевагу “ZTR”а в класі та витривалості. Підсумок – 33:22 , і володарі “срібла” національної першості здобувають чергові очки в поточному сезоні.

На цю мить ZTR” посідає другу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату з 10 очками. Його на два пункти випереджає “Мотор”, однак зазначимо, що в підопічних Віталія Ната – один матч у запасі. Третім йде “ЗНТУ-ЗАБ”.