circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Завершувати недобудови у Південному мікрорайоні буде новий інвестор

02.09.2021, 17:30

text
Поділитися:

Аби завершити будівництво багатоповерхівок на вулицях Нагнибіди та Новокузнецькій, залучать нового інвестора. Інформація про це оприлюднена на сайті мерії. Зазначається, компанія-забудовник готується передати документи на об’єкти. Нагадаємо, “Запорізький домобудівний комбінат” мав звести п’ять багатоповерхівок у Південному мікрорайоні. Однак будівництво призупинилось, і обіцяні квартири люди так і не отримали.

Замість затишних квартир — порожня недобудова. Такий вигляд нині має житловий комплекс “Козак-Сіті” на вулиці Нагнибіди. Люди зазначають: ще в 2018-у році компанія-забудовник “Запорізький домобудівний комбінат” обіцяла завершити перший будинок, проте роботи на об’єктах зупинились. Запоріжанка Оксана разом з родиною сплатили компанії повну вартість квартири. Нині ж ні грошей за обіцяне житло, ні оселі не має.

Люди кажуть, спочатку за поясненнями звертались до компанії-забудовника. Потім звернулись до суду. Аби привернути увагу до проблеми, виходять і на акції протесту.

Частину квартир на вулиці Нагнибіди мали отримати й запоріжці, які стали учасниками програми забезпечення молоді житлом на умовах пільгового кредитування.

Заступник директора міського департаменту спорту, сім’ї та молоді Олексій Савицький говорить, реалізація цієї програми триває не перший рік, за цей час 60 родин запоріжців скористалися молодіжним кредитуванням, і 38 родин придбали житло саме у цих недобудовах.

Журналістам «На часі» поспілкуватися із представниками компанії-забудовника не вдалося. На зв’язок телефоном із нашою знімальною групою ніхто не вийшов, не отримали ми відповіді й на наш інформаційний запит. Ситуацію із недободувами у Південному мікрорайоні тримають на контролі у міськраді. За дорученням міського голови створена спеціальна робоча група, яка вивчала питання та розглядала варіанти вирішення проблеми. Про це йдеться на сайті мерії. «Керівник «Запорізького домобудівного комбінату» Петро Сабашук повідомив, що підприємство фактично припинило своє існування, у нього відсутня можливість добудувати житлові будинки. У той же час «Запорізький домобудівний комбінат» висловлює готовність підготувати та передати документи на ці об’єкти, оформити їх для того, щоб у подальшому була можливість визначити нового забудовника, інвестора, які завершать ці будинки.

Після того, як забудовник надасть документи, фахівці мають опрацювати варіанти завершення зведення будинків та залучення інвесторів. Також міський голова доручив створити юридичну групу, яка допомагатиме у вирішенні наявних правових питань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: