+3°

+3°

Завершується чемпіонат міста з баскетболу

26.03.2019, 18:03

У Запоріжжі завершується чемпіонат міста з баскетболу. Чинний переможець першості ЗНТУ в рамках 16 туру зіграв проти свого головного конкурента за золото” – сусіднім ЗНУ”. Це протистояння було шансом для підопічних Віктора Горбулі “зачепитися” за першу сходинку.

Мить, коли збірна
ЗНТУ постала перед публікою в легендарному складі минулих років. Сергій Мясоєдов, Вадим Биков та на додачу вихованець “машинки”, а нині гравець БК “Запоріжжя” Яків Тітов об’єдналися, щоб взяти “золото” міської першості. Не минуло й трьох хвилин гри, як наставнику ЗНУ Віктору Горбулі довелося брати тайм- аут. Адже рахунок був 11:1 на користь команди Кирила Вікторова. Підопічні Віктора Горбулі спробували виправитись. Активно боролися за підбирання та намагались більш рвучко діяти в захисті. Однак суперник тиснув на класі. Провокував на втрати, котрі природно завершувались здобуттям легких очок. 13:30 на користь ЗНТУ– результат першої чверті. А от після перерви…блискавку глядачам подарував Яків Тітов. Незважаючи на те, що цей баскетболіст грає в Суперлізі, повернутися до спортивної альма-матер завжди радий.

З кожною чвертю рахунок збільшувався. Кінцевий рахунок матчу – 110:76 на користь ЗНТУ. Це означало дострокове чемпіонство машинкиу першості міста. Тепер першочергове завдання колективу Кирила Вікторова – гідно виступити у чемпіонаті України серед команд Першої ліги. Три виїзні поєдинки березня наш клуб завершив перемогами. Подолав дніпровський Легіон”, “Старлайф із Чернівців та Коростень”. Домашні матчі з цими ж опонентами відбудуться на початку квітня. Найближчий матч у Першій лізі команда Кирила Вікторова зіграє 5 квітня зі “Старлайфом” у спорткомплексі “ЗНТУ”.