circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Завтра у Запоріжжі стартує 5-й міжнародний «Еко Форум»

13.09.2021, 10:44

text
Поділитися:

Захід буде проходити протягом трьох днів – 14, 15 і 16 вересня. Як і в попередні роки, на екологічному форумі заплановано проведення спеціалізованих виставок, презентацій, тематичних круглих столів і панельних дискусій. Серед новацій – реалізація конкурсу проєктів ландшафтного дизайну, збільшення кількості експертних гостей форуму та залучення нових екопартнерів.

У Запоріжжі вже вп’яте буде проходити масштабний екологічний форум. Головна тема «Еко Форуму 2021» – Європейський зелений курс через локальні ініціативи.

За словами організаторів, захід триватиме протягом трьох днів:

14 вересня – пленарна частина з обговорення основної теми форуму; робота секцій «Локальні ініціативи в рамках Європейського зеленого курсу» і «Європейський зелений курс – можливості для розвитку українського бізнесу»; засідання комітету з питань природокористування та охорони навколишнього середовища при ТППУ;
15 вересня – робота секцій «Енергоефективність, відновлювальна енергетика», «Управління водними ресурсами: якість води, очищення стічних вод», «Управління промисловими і побутовими відходами», «Захист атмосферного повітря»; проведення Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проєктів з екологічного менеджменту;
16 вересня – конкурс проєктів ландшафтного дизайну, робота секцій громадських організацій.
Паралельно протягом трьох днів форуму буде проходити виставка екологічних рішень, технологій, ініціатив. Будуть розміщені стенди підприємств, громадських організацій – всього понад 80 учасників експозицій.

Щоб дізнатися більше про спікерів, партнерів форуму, учасників виставкових експозицій, можна стежити за оновленнями на сторінці заходу в ФБ:

https://www.facebook.com/events/623970351904471.

Сайт події:

www.ziif.in.ua.

Форум буде проходити з дотриманням карантинно-санітарних вимог. Для комфорту та безпеки відвідувачів і учасників в «Козак-Палац» створені всі необхідні умови.

Адреса виставкового комплексу «Козак-Палац» м Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: