circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Завтра у Запоріжжі тестуватимуть систему екстрених СМС-оповіщень

30.08.2021, 12:58

text
Поділитися:

Одним із пріоритетних напрямків роботи облдержадміністрації є виконання заходів цивільного захисту як функції держави, що спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання, ліквідації їх наслідків та надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період, головним складовим елементом якого є забезпечення оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій.

Тому облдержадміністрацією постійно проводиться робота стосовно удосконалення системи оповіщення (інформування) населення про загрозу виникнення та/або виникнення надзвичайної ситуації. У зв’язку з цим, на сьогоднішній день, опрацьовується питання стосовно залучення до реалізації зазначеного можливостей операторів мобільного зв’язку «Київстар», «Водафон», «Лайфселл» а саме: розсилка SMS повідомлень у разі загрози виникнення та/або виникнення надзвичайної ситуації.

З цією метою 31 серпня 2021 року орієнтовно з 11.00 до 13.00 буде проведено вибіркове тестування надсилання SMS повідомлень мешканцям міста Запоріжжя, які будуть знаходитися в районі площі Фестивальної.

Звертаємося до вас з проханням з розумінням поставитись до проведення зазначеного заходу (отримання SMS розсилок), адже зазначене проводиться для вашої безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: