circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Завтра в Запоріжжі відключать опалення

04.04.2018, 11:36

text
Поділитися:

З 5 квітня в Запоріжжі завершується опалювальний сезон. Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради «Про закінчення опалювального сезону 2017-2018 років у м. Запоріжжя» підписав сьогодні міський голова Володимир Буряк.

Таке рішення прийняте на основі діючих в Україні нормативних документів. Нагадаємо, вони передбачають, що опалювальний сезон закінчується після того, як середньодобова температура атмосферного повітря протягом трьох діб становить вище +8 градусів.

Концерну «Міські теплові мережі», підприємствам і організаціям м. Запоріжжя, які здійснюють теплопостачання, КП «Наше місто», ОСББ, ЖБК, іншим управителям та співвласникам багатоквартирних будинків доручено провести відключення споживачів тепла.

Головам районних адміністрацій, департаменту з управління житлово-комунальним господарством, департаменту освіти і науки, департаменту спорту, сім’ї та молоді, департаменту охорони здоров’я, департаменту культури та туризму міської ради поставлено завдання, реалізувати необхідні заходи для припинення подачі теплоносія в системи опалення підвідомчих будинків.

Відзначимо, як і в минулому році, внутрішньобудинкові системи опалення в міжопалювальний період повинні бути заповнені водою. Відповідне завдання поставлене перед КП «Наше місто», ОСББ, ЖБК, іншими управителями та співвласниками багатоквартирних житлових будинків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: