circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Заяви на субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу розглядатимуть за місяць

12.10.2017, 12:32

text
Поділитися:

Постановою Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам” передбачено щомісячне подання сільськими, селищними, міськими радами списків отримувачів пільг до органів соціального захисту населення. Також установлено, що протягом місяця з дати отримання заяви або списку пільговиків орган соціального захисту населення призначає пільгу на придбання твердого палива і скрапленого газу та в 10-денний термін інформує про це пільговика.

Таким чином установлюються чіткі терміни формування списків пільговиків на придбання твердого палива та скрапленого газу, призначення відповідних пільг та інформування про це пільговиків.

Чинним до цього Порядком надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам такі терміни не було визначено.

Реалізація урядового проекту дозволить забезпечити встановлення термінів формування сільськими, селищними, міськими радами списків отримувачів пільг із придбання твердого палива та скрапленого газу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: