+3°

+3°

Збірна області посіла 4 місце у Кубку України з греко-римської боротьби

15.11.2019, 18:05

У Харкові відбувся Кубок України з греко-римської боротьби. За підсумками змагань збірна запорізької області посіла четверту сходинку. Додому наші спортсмени привезли 4 медалі. Три з них на рахунку вихованців дитячо-юнацької спортивної школи Запоріжжя № 6.

Навіть влітку ці хлопці майже не відпочивають. Кубок України в Харкові довів плідність роботи запорізьких борців греко-римського стилю. Наприклад, Олександр Євдокімов став чемпіоном у ваговій категорії
до 97-ми кілограмів. Він провів 3 поєдинки. Перший виграв із рахунком 9:1.

Артур Овсепян став срібним призером у категорії до 77-ми кілограмів. Бронза на рахунку Юрія Дороганя, чия категорія до 82-х кілограмів. У рідному місті борців привітали представники міської влади. Тріо призерів отримали грамоти та подарункові футболки. Бажаємо не збавляти обертів.