+3°

+3°

Жіноча збірна України з волейболу зіграла кваліфікаційний матч зі збірною Чорногорії

08.01.2019, 18:46

Жіноча збірна України з волейболу зіграла п’ятий матч кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи- 2019. У Палаці спорту “Юність” наша команда приймала Чорногорію. Для обох колективів поєдинок носив принциповий характер.

У серпні минулого року збірна України здобула виїзну перемогу над Чорногорією з рахунком 3:0. За півроку команди зустрілися в “Юності”. Це був передостанній тур кваліфікації Євро-2019. Перед початком зустрічі колективи мали однакову кількість очок. Метою гри було закріпитися на 2 сходинці в групі, так як лідером є Греція. На старті поєдинку господарки виграли ривок 4:0. Потім боротьба загострилась. Наприкінці сету табло фіксувало слизький для українок рахунок – 24:22.

Після чергового тайм-ауту нашого наставника волейболістки в червоній формі зробили подачу в аут, що відповідно означало виграш першої партії підопічними Гарія Єгіазарова. Початок другого сету не обіцяв легкої гри господаркам. Чорногорки не втратили кураж, упійманий до перерви. Боротьба йшла очко в очко. Але врешті-решт Україна знову виявилась сильнішою – 25:21.

Зазначений капітаном 8-річний вояж включав виступи у таких країнах як Італія, Туреччина
, Південна Корея та Швейцарія. Повернувшись на батьківщину та зігравши пліч-о-пліч із підростаючим поколінням України, Олеся Рихлюк зазначила – на фоні світового волейболу наші спортсменки виглядають дуже гідно.

Власне останню партію українки взяли з рахунком 25:21. Тож основне завдання на поєдинок виконано, що передбачає вихід нашої команди до фінальної частини континентальної першості. Гості ж попри поразку не впали у відчай. Результат сприйняли, як і личить спортсменам.

Лідер нашої групи збірна Греції в рамках пятого туру перемогла Норвегію 3:0. Скандинавська країна стане і останнім суперником України у кваліфікаційному раунді. Матч відбудеться 9 січня о 18:00. У цей же час Чорногорія прийматиме Грецію.