circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Жителі Більмака вимагають повернути райцентру історичну назву

04.09.2018, 11:05

text
Поділитися:

Під час проведення чергової прямої телефонної лінії контактного центру облдержадміністрації на звернення жителів області відповідала представник секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Запорізькій області Олена Демєнєва. Прикметність цього прямого зв’язку в тому, що переважна більшість дзвінків надійшла від жителів селища Більмак.

Уже другий рік поспіль жителі Більмака виборюють право на перейменування свого селища. Понад 100 звернень з цього приводу надійшло за цей час до обласного контактного центру.

На сьогодні депутати Запорізької обласної ради підтримали пропозицію громадян щодо перейменування смт. Більмак і Більмацького району та направили відповідне клопотання до Верховної Ради України, як того вимагає законодавство.

Крім цього, в липні 2018 року громадяни вже зверталися на пряму телефонну лінію до Олени Демєнєвої, яка порадила донести це питання до секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Сьогодні ці ж заявники знову телефонували, щоб дізнатися «долю» їх звернення. Олена Дємєнєва надала роз’яснення про те, що відкрито провадження по колективному зверненню від жителів смт. Більмак та декількох індивідуальних. Наразі триває перевірка.

Заявники дуже болісно реагують на будь-яку інформацію та попереджують про те, що перекриють трасу Запоріжжя – Маріуполь.

Це питання дійсно важливе для них, тож шукають підтримку у всіх гілок влади. Адже зміна назви селища з Більмак на Кам’янку повинна зняти напругу в громаді та заспокоїти жителів усього району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: