circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Життя очима запорізького фотографа

05.03.2019, 10:24

text
Поділитися:

Усі відтінки чорного та білого. Виставку своїх робіт презентував запорізький фотограф Олександр Максимов. Більша частина експозиції – чорно-білі портрети. Саме такі світлини розкривають душу людини, каже автор.

Олександр Максимов із фотоапаратом все своє життя. Він вже 30 років є представником місцевої спілки фотохудожників. Зараз працює фотокором у газеті “Запорізька правда”. За десятки років світлин назбирав вже не на одну виставку. Експозиції організовує щороку. Так звітує про свої творчі досягнення. Каже, що фотографія – особливий вид творчості. Кожну виставку митець іменує назвою однієї зі своїх фоторобіт. Ця експозиція зветься “Хлібне дерево” – на честь однієї зі світлини.

Підтримати Олександра у день відкриття виставки прийшли його колеги та фотомитці. Кажуть: майстер має особливий погляд на світ. Багато емоцій викликають його чорно-білі портрети. Сам автор зазначає: натхнення знаходить у навколишньому світі. Адже життя вирує на кожному кроці. А ще додає – найскладніше у роботі фотографа підловити вдалий кадр. Для цього Олександр Максимов ніколи не виходить на вулицю без фотоапарата.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: