circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Жителі Новоолександрівки та ще 6-ти сіл живуть зі страхом залишитися без води

31.07.2020, 18:59

text
Поділитися:

Ця колонка наразі єдине джерело централізованого водопостачання у Новоолександрівці. Одна на все село, в якому мешкає близько 2-х тисяч жителів. За три останні місяці до осель на другому поверсі в цьому будинку не дійшло жодної краплі. Тому мешканці вимушено користуються каламутною водою з колонки.

Вже рік водопостачання села забезпечує комунальне підприємство “Конка”. Громадських слухань щодо компанії, яка має обслуговувати мережі, не було. Людей поставили перед фактом. За цей час КП вдалося накопичити борги на суму 6 мільйонів гривень перед “Облводоканалом “– постачальником води.

А ось колодязь, звідки вода прямує до Новоолександрівки. Кран засувки прикручено та опломбовано “Облводоканалом”. Звернення жителів до керівництва Запорізької обласної ради, якій підпорядковується підприємство, результатів не дали.

У сільраді вважають — вода не доходить, адже розбирається з водогону селищами, які передують Новоолександрівці, зокрема через нелегальні підключення.

“Облводоканал” наголошує на погашенні боргів та погрожує Новоолександрівці відключенням водопостачання. Тому громада вирішила встановити прилади комерційного обліку.

На вимогу “Облводоканалу” підняти тариф у сільраді погодились. Тепер за куб води жителі Новоолександрівки сплачуватимуть 23 гривні 72 копійки. Тим часом для перевірки діяльності комунального підприємства, яке зараз займається водопостачанням, вже призначено аудит.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: