circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Жителі Вільнянського району мітингували проти будівництва кар’єру

11.01.2021, 11:29

text
Поділитися:

10 січня громада Вільнянська зібралась на несанкціонований мітинг проти початку робіт на каоліновому кар’єрі. Директор товариства-вибудовника стверджує, що своїми діями активісти перешкоджають законній господарській діяльності. Співробітники поліції реєструють заяви обох сторін конфлікту. Всі вони будуть розглянуті у встановленому законному порядку, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Слідчим відділенням Вільнянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області розслідується кримінальне провадження, відкрите у 2019 році за зверненням представника однієї з місцевих громадських організацій щодо можливого зловживання владою або службовим становищем з боку Вільнянської райдержадміністрації та одним з місцевих товариств з обмеженою відповідальністю.

Досудовим розслідуванням встановлено, що зазначене товариство має спеціальний дозвіл на видобування родовища каолінів Східної ділянки Біляївського родовища, придатних як сировина для виробництва збагаченого каоліну. Згідно висновку Національно-наукового центру «Інституту ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського» ґрунтовий покрив дослідженої ділянки відноситься до особливо цінних земель.

У 2018 і 2019 роках Запорізькою обласною державною адміністрацією з залученням представників громадськості, посадових осіб органів влади та управління Запорізької області створювались відповідно дві обласні робочі групи з метою здійснення оцінки дотримання законодавства при реалізації інвестиційного проєкту товариства. Після розгляду проблемних питань, члени робочих груп дійшли висновку щодо відсутності порушень діючого законодавства з боку зазначеного товариства.

На теперішній час слідчим призначено ряд спеціальних експертиз. Розслідування триває.

Працівники запорізької поліції продовжують здійснювати охорону громадського порядку на території кар’єру. Продовжують надходити заяви від обох сторін конфлікту. Всі вони будуть розглянуті в рамках чинного законодавства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: