circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

ЗМІ дізналися про відсутність заборони на вирубку дерев у сквері Яланського

15.08.2018, 09:54

text
Поділитися:

Жодного виконавчого документа про заборону ТОВ «ЛЕНД девелопмент» здійснювати проведення підготовчих робіт, в тому числі видаляти зелені насадження в сквері Яланського, на даний момент не надходило, пише портал iz.com.ua.

Це випливає з відповідей Вознесенівського і Олександрівського відділів Державної виконавчої служби м. Запоріжжя ГТУ юстиції в Запорізькій області на запит департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради.

Обидві відповіді датовані 14 серпня 2018 року. Представники виконавчої служби стверджують, що з початку року і по вказану дату документів, що вимагають здійснити судову заборону на видалення дерев в сквері, не надходило. При цьому рішення суду, на яке посилаються активісти, було прийнято ще в квітні 2018 року. Вони стверджують, що нібито існує заборона на видалення дерев. Однак документ говорить про зворотне.

Суд відмовив у заяві Лукашенко в частині заборони проводити видалення зелених насаджень.

Нагадаємо, що 16 квітня активіст Ігор Лукашенко звернувся до Запорізького окружного адміністративного суду з позовом до виконкому міської ради та вимогою скасувати його рішення від 13.04.2018. Також він подав заяву в суд про заборону необмеженому колу осіб проводити видалення зелених насаджень на перехресті вул. Незалежної України і вул. Лермонтова в Запоріжжі.

При цьому, відповідно до закону, документом, необхідним забудовнику для проведення підготовчих робіт, в тому числі і видалення дерев, є декларація ДАБК. Рішення виконкому дає можливість місту зобов’язати забудовника в обов’язковому порядку компенсувати видалені зелені насадження.

Таким чином, можна стверджувати, що гучні заяви окремих активістів і депутатів про те, що знесення дерев відбулося на підставі рішення виконкому, є популізмом. У забудовника були всі необхідні документи для початку підготовчих робіт, наявність яких передбачає постанова Кабміну №1045 від 01.08.2006 р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: