circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Знедоленим запоріжцям надають безкоштовне гаряче харчування

09.01.2019, 12:17

text
Поділитися:

У новому році продовжують діяльність пункти гарячого харчування, що розгорнуті у всіх районах області для бездомних осіб та громадян, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Варто відзначити, що пункти гарячого харчування діють в осінньо-зимовий період у рамках реалізації обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015-2019 роки.

За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, на забезпечення цієї категорії осіб гарячим харчуванням у січні-лютому 2019 року з обласного бюджету виділено 99,950 тис. грн.

На сьогодні пункти гарячого харчування працюють у містах Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Енергодарі, а також у Вільнянському, Оріхівському, Пологівському, Якимівському, Чернігівському районах. Загалом діє 27 пунктів гарячого харчування, з них 15 обласних (вони фінансуються з обласного бюджету) та 12 місцевих.

Регулярно їхніми послугами користуються до 400 осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: