circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

ЗНУ та ЗНТУ увійшли до числа найпопулярніших вишів України

31.07.2018, 12:08

text
Поділитися:

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» оприлюднила рейтинг ТОП-100 найпопулярнішіх вишів України серед абітурієнтів. За даними на 27 липня до навчальних закладів подано більше 1 млн. 606 тисяч заяв від вступників.

У рейтингу враховані всі заяви від вступників на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра на базі повної загальної середньої освіти (11 класів).

До національного рейтингу ввійшли три виші Запорізької області. Так, найвище місце посів Запорізький національний університет – 24, до якого подано 8808 заяв від вступників. До Запорізького національного технічного університету, який посів 40 місце, подано 5959 заяв. У Запорізький державний медичний університет надійшло 4042 заяви від абітурієнтів, завдяки чому виш опинився на 70 сходинці.

Лідерами за кількістю заяв від абітурієнтів, що вступають на основі повної загальної середньої освіти, залишається Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Львівський національний університет імені Івана Франка. Третю сходинку посідає Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського. Четверте та п’яте місце посідають Національний університет «Львівська політехніка» та Національний авіаційний університет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: