circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Зпапорізький лікар Олексій Колеснік розповів про головне в роботі медика

15.08.2017, 12:03

video text
Поділитися:

Його життя — як у серіалі “Доктор Хаус” — діагнози, операції та пацієнти. Олексій Колеснік працює онкологом майже 10 років. Його батьки були лікарями — тому його шлях був визначений. Зараз Олексію 35 — і він зробив уже сотні операцій. Каже, у його роботі йому допопогла книга Бориса Польового “Повість про справжню людину”.

Головне правило, яке Олексій зрозумів під час своєї роботи — треба не боятися і йти до кінця. Також треба перевіряти будь-яку інформацію і завжди давати людям більше, ніж вони просять. А ще — не боятися помилок — навіть якщо вони можуть коштувати життя.

Зараз Олексій працює в приватній клініці і багато їздить за кордон. А ще проводить лекції. Розказує молоді про те, як досягти успіху. В цьому дуже важливий баланс — щоб тебе підтримували друзі і рідні. Такі лекції дуже допомагають знайти себе в житті, впевнені організатори.

Сам Олексій Колесник розповідає, кожен лікар в якийсь момент розуміє, що повинен ділитися знаннями з тими, хто його оточує. А ще треба вчитися кожен день — адже тільки так можна досягти успіху в житті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: